درباره ما

درباره فروشگاه پخش آناهیتا

صاحب امتیاز:
حامد داعيه

آدرس:
استان مرکزی، شهرستان اراک، شهر اراک، خیابان امام خمینی، کوچه حاج رئیس [38]، پلاک: 0.0، پاساژ طلا، طبقه منفی 1، فروشگاه  آناهیتا

تلفن تماس:

08632239408

هدف ما در فروشگاه پخش آناهیتا ارائه بهترین و ارزان تزین کامپیوتر و لوازم جانبی است تا امکان استفاده از بهترین‌ها را با بیشترین امکان دسترسی و هیجان برای همگان فراهم کنیم که همه این موارد با استفاده از قدرت خرید امکان‌پذیر شده است.
هدف ما در این وبسایت ارایه جدیدترین کامپیوتر ها و لوازم جانبی با ارزان ترین قیمت و بیشترین خدمات پس از فروش است.
چشم‌انداز و مأموریت
هدف ما در فروشگاه پخش آناهیتا تبدیل‌شدن به بزرگ‌ترین بستر تجارت و تبلیغات در ایران است تا با استفاده از راه‌کار معرفی جدیدترین‌ها در سطح کشور و قیمت‌های مناسب بتوانیم بستر ارتباطی تمامی صاحبان کسب‌وکار با مشتریان بالقوه باشیم. ما معتقدیم تجارت الکترونیک و اینترنت، بسترهای دنیای جدیدی برای ارتباط این دو گروه و معرفی آنان به یکدیگر است. ما در فروشگاه پخش آناهیتا بزرگ‌ترین نقش را در این فضا ایفا خواهیم کرد.
ارزش‌های فروشگاه پخش آناهیتا
مشتری، مشتری و مشتری
از روز اول در فروشگاه پخش آناهیتا هدف ما این بوده که بتوانیم مشتریان خود را راضی نگه داشته، سرویس و خدماتی مناسب به ایشان ارائه کنیم. هر روز تیم عملیاتی و پشتیبانی فروشگاه پخش آناهیتا به دنبال بهتر کردن راه‌کارهای خود در این حوزه هستند تا همواره کیفیت خدمات نوین خود را ارتقا داده و رضایت بیشتری به مشتریان خود ارائه کنند.
آدم‌های بزرگ شرکت‌های بزرگ را می‌سازند
ما به این جمله معتقدیم؛ فروشگاه پخش آناهیتا خانه افراد فعال، باذوق، متفکر، توانمند و کسانی است که می‌دانند و می‌توانند بسازند و رشد دهند. سعی می‌کنیم در این حوزه سردمدار باشیم و محیطی مناسب و باذوق و خلاقیت ایجاد کنیم.
وسواس در انتخاب همکاران تجاری
برای ما مهم است با چه کسانی هم سفریم و آیا این هم سفران همراه خوبی برای مشتریان ما خواهند بود یا خیر. تیم بازاریابی و فروش فروشگاه پخش آناهیتا در زمان عقد قرارداد همکاری، تمامی موارد را به‌صورت ریز و دقیق بررسی کرده تا از کیفیت خدمات و محصولاتی که به مشتریان ارائه خواهد شد اطمینان حاصل کنند. در تأیید این انتخاب همین بس که از درخواست‌های همکاری ورودی به فروشگاه پخش آناهیتا بسیاری درخواست‌ها به مرحله بررسی پیشنهادها راه پیدا نکرده و در همان مرحله اول به علت نقص در خدمات یا محصول، توسط تیم فروشگاه پخش آناهیتا مردود می‌شوند.
زندگی با هیجان بیشتر
زندگی روزمره همان‌طور که از اسمش پیداست به‌اندازه کافی یکنواخت است. ما در فروشگاه پخش آناهیتا وظیفه خود می‌دانیم این فضا را تغییر دهیم. هرروز می‌گردیم و می‌گردیم و می‌گردیم تا در این کشور بزرگ از جدیدترین مکان‌ها و محصولات به شما پیشنهاد دهیم. با ما از یکنواختی رها شوید