ضوابط حفظ حریم خصوصی

سیاست اصلی و استراتژی فروشگاه پخش آناهیتا بر حفظ و نگهداری اطلاعات خصوصی کاربران و اعضا بنا نهاده شده است و بر همین اساس کلیه سیاست‌ها و تصمیم‌گیری‌های مربوطه در راستای حفظ حریم و اطلاعات خصوصی اعضا و کاربران است.
تیم فروشگاه پخش آناهیتا در راستای احترام به حقوق کاربران موارد زیر را به عنوان سیاست‌های کلی حفظ حریم خصوصی کاربران و اعضای خود مدنظر قرار داده است:
سیاست شماره ۱
هدف اصلی از جمع‌آوری اطلاعات اعضا، تنها به دلیل ارائه خدمات منحصر به فرد فروشگاه پخش آناهیتا است تا ما بتوانیم با داشتن اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی، شماره تلفن، ایمیل و آدرس پستی امنیت فایل های ارسالی را به طرز قابل توجهی ارتقا داده و در صورت وقوع هر پیشامدی، خریدار فروشگاه پخش آناهیتا قابل شناسایی باشد. همچنین فروشگاه پخش آناهیتا در صدد است با برقرای ارتباط با شما، بهترین پیشنهادات خرید را به شما اطلاع دهد تا بتوانید بهترین استفاده را از خدمات ما داشته باشید. بدیهی است فروشگاه پخش آناهیتا از اطلاعات کاربران و اعضای خود تنها برای ارائه خدمات تشویقی و برقراری ارتباط با آنان برای ارسال خدمات و کالا‌های خریداری شده استفاده می‌کند.
سیاست شماره ۲
فروشگاه پخش آناهیتا بر خود واجب می‌داند که با تمام قوا و توان از کلیه اطلاعات شخصی و خریدهای شما به‌عنوان عضو سایت حفاظت نموده و این اطلاعات را جز با مجوز مقامات قضایی در اختیار شخص حقیقی یا حقوقی ثالثی قرار ندهد.
سیاست شماره ۳
به‌طور پیش‌فرض، در هنگام عضویت در وبسایت فروشگاه پخش آناهیتا آدرس پست الکترونیکی شما دریافت شده، ایمیلی برای شما ارسال و از شما تقاضا می‌شود تا با تایید آن، به جمع اعضای فروشگاه پخش آناهیتا بپیوندید. بدون تایید شما، به هیچ وجه عضویت شما تکمیل نمی‌شود. همچنین در زمانی که شما آدرس پست الکترونیک خود را تنها برای اطلاع از طرح های روزانه در اختیار ما قرار می‌دهید، فروشگاه پخش آناهیتا برای شما تنها ایمیل‌های اطلاع‌رسانی پیشنهادات روز را ارسال می‌کند.
سیاست شماره ۴
کاربران و اعضای سایت در هر زمان که اراده نمایند قادرند اطلاع‌رسانی پیشنهادات روزانه و یا سایر ایمیل‌ هایی را که از سوی شرکت به ایشان ارسال می‌شود، متوقف نموده و بعد از آن دیگر ایمیلی از طرف فروشگاه پخش آناهیتا به آنان ارسال نمی‌شود.
جهت پرسش هرگونه سوالی درخصوص حریم کاربران در فروشگاه پخش آناهیتا، با ما تماس حاصل نمایید: pakhsh.anahita1358@gmail.com